Na telefon

Polecamy

 

Udzielasz korepetycji z matematyki?
Promuj za darmo swoje usługi w naszyms serwisie!  

Jeśli jesteś nauczycielem lub korepetytorem matematyki dołącz do naszej bazy. Wystarczy, że wyślesz na adres kontakt@zrozummatme.pl zdjęcie (lub grafikę) oraz swoje dane: imię, nazwisko, miejscowość, dane kontaktowe oraz 2-3 zdaniowy opis. Wstawimy je w tym miejscu. 

Dzięki temu uczniowie mający problem z matematyką będą mogli łatwiej do Ciebie dotrzeć. Zapraszamy do kontaktu. 

     
 

Jacek Jaworski
Kraków - Nowa Huta

E-mail: jackmaclase@yahoo.com
Telefon: 788 636 122
Wykształcenie: Doktor fizyki

Nauka matematyki - lekko, łatwo i przyjemnie. 
Jestem doktorem fizyki, od wielu lat  uczę matematyki i fizyki. Pomogłem zdać maturę i egzaminy gimnazjalne wielu uczniom. 

Dojeżdżam do ucznia.
Cena lekcji za godzinę  - 40 zł

     

 

Krystyna Urban
Kraków

E-mail:krysia280@op.pl
Telefon: 537 889 118
wyształcenie: studia inżynierskie - geofizyka-  Akademia Górniczo-Hutnicza.

Poszukujesz dobrego korepetytora dla swojego dziecka? A może chciałbyś znaleźć osobę, która solidnie przygotuje Cię do matury z matematyki podstawowej lub rozszerzonej? Uśmiechnij się - właśnie ją znalazłeś! Od 5 lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i chemii do poziomu I roku studiów. Potrafię tłumaczyć w sposób prosty i zrozumiały, w miłej atmosferze.

     

 

Krzysztof Konarski
Poznań

E-mail: kkonarski2@wp.pl
Telefon: 690 530 818
Wykształcenie: wyższe

Korepetytor z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w przygotowaniu do matury czy egzaminu gimnazjalnego nie zaniedbując przerabiania bieżącego materiału. 

 

     

 

Iwona
Warszawa

E-mail: matematyczka90@wp.pl
Telefon: 510 502 380
Wykształcenie: wyższe

Pomaga w zrozumieniu bieżącego materiału, odrabianiu prac domowych, ale również w przygotowaniu się do egzaminów, testów, matury. Zajęcia prowadzi w sposób bezstresowy i w przyjemnej atmosferze. Metody nauczania ZAWSZE dostosowuję do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego ucznia.

 

     

 

 

Piotr Jaworski
Poznań

E-mail: piotrpaweljaworski@interia.pl
Telefon: 600 873 823
Wykształcenie: maturalne


Absolwent renomowanego poznańskiego liceum, od dziecka zainteresowany matematyką, uczestnik konkursów matmatycznych. W nauce matematyki pomaga od dawna, tłumaczy trudne zagadnienia. 

     
 

Agata
Stargard Szczeciński

E-mail: gusia83@poczta.fm
Telefon: 509 339 647
Wykształcenie: wyższe

Absolwentka pedagogiki z kilkuletnim stażem udziela korepetycji z matematyki. 

     

 

Krzysztof Kośmider
Poznań

E-mail: kosmider.krzysztof@gmail.com
Telefon: 698 276 407
Wykształcenie: wyższe

Korepetytor doświadczeniem, po studiach matematycznych i z uprawnieniami pedagogicznymi. Udziela korepetycji z matematyki na różnych poziomach. 

 

     
 

Beata
Szczecin

E-mail: beamus@gazeta.pl
Telefon: 514 108 202
Wyształcenie: wyższe

Matematyczka z kilkunastoletnim stażem pracy jako asystent i wykładowca matematyki na Uniwersytecie Szczecińskim (oba wydziały ekonomiczne), pracująca również w zespołach szkół. Dysponuje własnymi materiałami - testami, arkuszami maturalnymi, podręcznikami, tablicami matematycznymi, zbiorami zadań. Korepetycji udziela z sukcesem od ponad 20 lat.

     
 

Piotr
Bygdoszcz

E-mail: krajnikp@poczta.wp.pl
Telefon: 512 232 226
Wykształcenie: doktorant

Wykwalifikowany mgr inż. udziela korepetycji z matematyki na wszelkich poziomach kształcenia, w bardzo miłej atmosferze. 

     
 

Agnieszka
Olsztyn

E-mail: indianka1307@o2.pl
Telefon: 501 667 095
Wykształcenie: wyższe

Nauczycielka z wieloletnim stażem pracy. Uczniowie od lat cenią sobie bezpośredni kontakt i skuteczność przekazywania wiedzy. 

     
 

Krzysztof
Poznań

E-mail: korepetycjelegalnie@o2.pl, 
Strona: www.korepetycjelegalnie.pl 
Telefon: 694 237 678
Wykształcenie: doktorant

Udziela profesjonalnej pomocy w nauce matematyki na każdym poziomie. Tłumaczy do skutku, indywidualnie podchodzi do ucznia, nastawiony na efekt. 

     

 

 

Arkadiusz 
Szczecin

Telefon: 796 160 963

Od 15 lat jestem nauczycielem matematyki w zespole szkół . Prowadzę zajęcia w Liceum Ogólnokształcącym, Technikum, Zasadniczej Szkole Zawodowej, Gimnazjum oraz w Liceum dla pracujących. Od 2001 roku jestem certyfikowanym egzaminatorem z matematyki, a od 2005 roku, sprawdzam jako egzaminator matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Od 25 lat udzielam korepetycji z matematyki i z sukcesem przygotowuję uczniów do matur i egzaminów gimnazjalnych. Przez 12 lat pracowałem jako asystent i wykładowca na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadziłem także zajęcia w ramach kursów przygotowujących do matury.